Repertoar

Ranko Marinković: Glorija

režija: Anđelka Nikolić

Scenografija: Vesna Popović
Kostimografija: Dejan Došljak
Muzika: Atila Antal
Scenski govor: Dejan Sredojević
Scenski pokret: Bojana Mišić

Inspicijent/sufler: Vesna Suvorova

...detaljnije

Marko Milosavljević/Dino Pešut: Natatorijum

režija: Selma Spahić

Autori/autorke

Selma Spahić
Marko Milosavljević
Dino Pešut
Vladimir Grbić
Minja Peković
Milan Vejnović
Marko Makivić
 Rediteljka: Selma Spahić
Kompozitor: Draško Adžić
Kostimografija i scenografja: Darinka Mihajlović
Scenski pokret: Bojana Mišić

...detaljnije

Branislav Nušić: MISTER DOLAR

režija: Snežana Trišić

Adaptacija teksta: Dimitrije Kokanov i Snežana Trišić
Scenografija: Marija Kalabić
Kostim: Milica Grbić Komazec
Muzika: Irena Popović
Dramaturg: Dimitrije Kokanov
Koreografija: Andreja Kulešević
Korepetitor: Nemeš Nađ Anita

...detaljnije

Frederik Not: Čekaj do mraka

režija: Aleksandar Božina

scenograf: Ivana Desančić

kostimograf: Mirna Ilić

muzika: Aleksandar Vaci

prevod: Goran Stevanović

inspicijent i sufler: Vesna Suvorova

...detaljnije

Borisav Stanković: Koštana

režija: Andraš Urban

kompozitor: Irena Popović Dragović
scenograf: Marija Kalabić
kostimograf: Marina Sremac
lektor: Nataša Ilić
saradnik reditelja:Suzana Vuković
asistent reditelja : Jelena Mihajlović


inspicijent:Igor Lerić
sufler:Vesna Suvorova

Autori tekstova pesama:
Stanislav Vinaver
Stevan Vladislav Kaćanski
Milorad Petrović- Seljančica
Nataša Ilić
Jovan Đorđević
nepoznati narodni autori

...detaljnije

Kristofer Durang: Brak Bet i Bu-a

režija: Olja Đorđević

prevod, izbor muzike: Olja Đorđević
scenograf: Marija Kalabić
kostimograf: Milica Grbić Komazec
autor songova: Maja Pelević
autor "Bet i Bu" teme: Irena Popović Dragović
lektor: Saša Latinović
obrada video zapisa: Antal Erdudac
fotografije: Atila Kovač

inspicijent  i sufler: Igor Lerić

...detaljnije

Aristofan: Žene u Narodnoj skupštini

režija: Nikola Zavišić

dizajner svetla:Nikola Zavišić
dramaturg: Maja Pelević
scenograf: Marija Kalabić
kostimograf: Maja Mirković
asistent kostimografa: Anastazija Mezei
kompozitor i muzičar: Milan Vejnović
pokret: Damir Todorović
asistent za scenski pokret: Luka Mihovilović

 

...detaljnije

Alan Menken i Hauard Ešmen: Mala radnja horora

režija: Marko Manojlović

prevod: Olja Đorđević
scenograf: Marija Kalabić
kostimograf: Mirna Ilić
muzički aranžman: Vladimir Pejković
korepetitor: Alenka Ponjavić
koreograf: Damjan Kecojević
dizajn svetla: Nikola Zavišić

inspicijent: Igor Lerić
sufler: Vesna Suvorova

...detaljnije

Ante Tomić: Čudo u Poskokovoj Dragi

režija: Snežana Trišić

adaptacija i dramatizacija: Maja Pelević
scenograf: Ljubica Milanović
kostimograf: Mirna Ilić
kompozitor: Irena Popović Dragović
scenske borbe: Dragan Stojmenović
lektor: Tatjana Bertok Zupković
asistent kostimografa: Marko Marosiuk

inspicijent: Igor Lerić
sufler: Vesna Suvorova

 

...detaljnije

Long, Martin, Tišnor: Sabrana dela Gospoda Boga

režija: Vladimir Popadić

scenograf: Marija Kalabić
kostimograf: Mirna Ilić
kompozitor: Irena Popović Dragović
scenski pokret: Dalija Aćin
muzičari: Geza Kučera ml., Maćaš Lakatoš
asistent kostimografa: Marko Marasiuk

inspicijent i sufler: Igor Lerić

...detaljnije

Olja Đorđević: Zapis

režija: Nikola Zavišić

adaptacija teksta i dramatizacija: Olja Đorđević
muzika: "Jenđe"
korepetacija: Kristina Stojković Kika
scenski prostor i svetlo: Nikola Zavišić
kostimograf: Suna Kažić
grafički dizajn i animacija: Jovana Tokić
scenski pokret: Damir Todorović
asistent kostimografa: Katarina Erdeljan
dizajn zvuka: Boris Mladenović 

inspicijent i sufler: Vesna Suvorova

...detaljnije

Davor Špišić: Galeb 2

režija: Nikola Zavišić

dramaturgija: Nikola Zavišić
svetlo: Nikola Zavišić
kostimograf: Mirna Ilić
prostor: Nikola Zavišić
izbor muzike: Nikola Zavišić
pokret: Dunja Jocić

muzičari: Deneš Blažanik i Armand Mesaroš

inspicijent i sufler: Igor Lerić

...detaljnije

Šila Stivenson: Sećanje vode

režija: Ivan Leo Lemo
prevod: Olivera Đorđević
scenograf: Ivana Desančić
kostimograf: Dragica Laušević
kompozitor: Zvonimir Dusper

...detaljnije

Nil Sajmon: Glasine

režija: Olivera Đorđević

scenograf: Marija Kalabić
kostimograf: Milica Grbić - Komazec

inspicijent: Miroslav Medić
sufler: Igor Lerić

...detaljnije

Džozef Keselring: Arsenik i stare čipke

režija: Filip Markovinović
adaptacija: Olivera Đorđević
scenograf: Diana Radosavljević
kostimograf: Marina Sremac
kompozitor: Milan Kerezović

...detaljnije

Ljudmila Razumovska: Draga Jelena Sergejevna

režija: Мiloš Jagodić
scenograf: Diana Radosavljević
kostimogra: Milica Grbić-Komazec
kompozitor: Gabor Lenđel
korepetitor: Geza Kučera ml.
koreograf: Bela Seleš

...detaljnije